Menu Zamknij

Garderoba od pomysłu do realizacji

Przy planowaniu garderoby musimy kierować się przede wszystkim naszymi potrzebami. Nie sugerujmy się zbytnio wyglądem garderoby jaki widzieliśmy u koleżanki czy znajomych bo każdy ma inne upodobania.
Co do lokalizacji najlepiej jeśli garderobę możemy zrobić blisko sypialni gdyż po przebudzeniu mamy blisko po ubrania lub blisko łazienki. Przy doborze wyposażenia pamiętajmy o wydzieleniu funkcjonalnej strefy na ubrania dłuższe czyli sukienki, krótsze takie jak koszule czy bluzki, ubrania składane, szuflady na bieliznę. itd

Jeśli mamy wybrane już miejsce na garderobę i jesteśmy zdecydowani najlepiej zadzwonić po fachowców, który dokonają wymiarów do projektu, skorygują nasze pomysły, doradzą. Garderoba na wymiar będzie dostosowana w pełni do powierzchni, jaką dysponujemy. Możemy wykorzystać skosy, które są normalnie mało użytkowe, a w szafie na pewno będą wykorzystane.

Następnie pod ręką projektantów powstaje projekt naszej wymarzonej garderoby.

Kiedy zaakceptujemy go, możemy w między czasie oczywiście dokonywać korekt , wówczas projekt trafia na produkcję. Gdy powstaną elementy garderoby, montażu końcowego dokonuje się u klienta w domu.

Należy również pamiętać o odpowiednim oświetleniu garderoby by nie było w niej zbyt ciemno. Może to być oświetlenie regałowe lub sufitowe w zależności od powierzchni. Jeśli planujesz garderobę zadzwoń +48 664 542 011 lub napisz e-mail: kontakt@szafa-beda.pl