Menu Zamknij

Meble kuchenne z wyspą

Kuchnia to miejsce ulubione przez domowników i nie tylko. W niej spędzamy mnóstwo czasu na przygotowywaniu posiłków i rozmowach z najbliższymi. Dlatego rozmieszczenie mebli trzeba zaplanować tak, aby była funkcjonalna, a przy tym atrakcyjna wizualnie.
Wyspa kuchenna jeśli się już na nią zdecydujemy może mieć klika funkcji. Ułatwia nam pracę gdyż mamy dostęp do niej z każdej strony co pozwala wszystkim domownikom na wspólne przygotowywanie posiłków i spędzenie czasu razem.

Oddziela również strefę kuchenną roboczą od strefy wypoczynkowej jeśli kuchnia jest otwarta na salon. W ostatnim przypadku teren kuchni lub wyspy dobrze podkreślić sufitem obniżanym lub specjalnym oświetleniem. Na życzenie klienta wyspa może służyć jako blat roboczy, miejsce do jedzenia lub mieć zamontowany sprzęt agd np. kuchnie, zlewozmywak, chowane gniazdka. Dzięki wyspie zyskujemy też dodatkowe szafki lub szuflady, które umieszczamy od strony kuchennej. Przy wyspie można umieścić również podwyższone siedziska.

Każda kuchnia jest inna, dlatego proces planowania i jej projekt jest indywidualny dostosowany do potrzeb konkretnego klienta. Do każdego projektu podchodzimy z pasją i zaangażowaniem służąc swoim doświadczeniem.

Wykonujemy Meble na wymiar do każdego pomieszczenia. Zapraszamy na ekspozycję przy ul. Łódzkiej 52 w Częstochowie, bądź o kontakt telefoniczny +48 664 542 011 lub mailowy kontakt@szafa-beda.pl

Renderingu 3d nowoczesna czarna kuchnia z drewnem wbudowanym w Premium Photo