Menu Zamknij

Meble do przedpokoju

Przedpokój to miejsce w naszym domu czy mieszkaniu w którym przebywamy stosunkowo niewiele czasu w porównaniu z innymi pomieszczeniami. Dlatego mało uwagi przywiązujemy do jego wglądu.

A jest to niestety błąd. W przedpokoju znajdą się zazwyczaj nasze buty , kurtki, płaszcze, czapki, szaliki jak i inne akcesoria jak parasolki, kluczyki.

Aby nie panował tam chaos wszystko powinno mieć swoje miejsce, gdzie dane rzeczy będą odkładane. Oszczędzi to nam sporu czasu i nerwów przed wyjściem. Na pewno dobrym rozwiązaniem będzie szafa z przesuwnymi lub uchylnymi drzwiami. Zrobiona pod wymiar będzie idealnie dopasowana do wnętrza i naszych potrzeb. Za płaszczyzną drzwi mogą być ukryte wszystkie rzeczy na półkach, wieszakach czy szufladach.

Jeśli mamy miejsce możemy pomyśleć o wieszaku zewnętrznym gdzie można również powiesić okrycie.

W małym przedpokoju postawmy raczej na jasne kolory mebli, ścian i koniecznie pomyślmy o lustrze, które optycznie go powiększy i pozwoli nam się przejrzeć przed wyjściem. Lustrem może być jedna płaszczyzna drzwi szafy lub jej część.

Mile widziane jest również siedzisko dzięki któremu wygodniej nam będzie założyć buty. Pamiętajmy, że przedpokój to miejsce, które widzimy na pierwszym miejscu wchodząc do domu i to on jest swego rodzaju wizytówką domu. Jego styl powiem odpowiadać stylowi mieszkania i tworzyć spójność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *