Pomiar i projekt

Dobry pomysł to początek, dokładny pomiar i profesjonalizm w doborze materiałów, a w kolejnym etapie produkcja przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz fachowy montaż gwarantują meble które nie tylko są wykonane według indywidulanych potrzeb i cieszą oko, ale są też odzwierciedleniem pasji w tworzeniu niepowtarzalnych i trwałych rozwiązań przy urządzaniu przestrzeni życiowej.

Materiały

Wysokiej klasy materiały z płyty meblowej, MDF, akrylu, lakieru czy szkła to standard. Do wyboru również płyty 3D oraz fornir naturalny.Obrzeża wyłącznie ABS lub naturalne.Estetyczne łącza i okucia renomowanych dostawców, bez wierceń „na wylot” i konfirmantów.

Produkcja

Nowoczesne oprogramowanie CAD daje nam możliwość szczegółowej wyceny, wizualizacji i obróbki każdego elementu co do milimetra.Każde docięcie, proste czy krzywe, wiercenie i oklejanie trafia bezpośrednio z projektu na piłę panelową, centrum wiertarskie CNC i obróbkę obrzeża.

Montaż

Naszym celem jest tak przygotować mebel podczas produkcji, żeby czas montażu u klienta skrócić do minimum. Profesjonalny zespół montażowy ma za zadanie zamontować wszystko pod wymiar z możliwie niskim nakładem obróbki u klienta.